meklēt

            Seminārs Valmierā par noderīgām e-iespējām uzņēmējiem

                                  

2013. gada 20. martā Valmierā E-prasmju nedēļas ietvaros notiks Latvijas Republikas Uzņēmuma reģistra (UR) un Latvijas Valsts Radio un Televīzijas centra (LVRTC) rīkotais seminārs „Noderīgas e-iespējas uzņēmējiem”. Semināra mērķis ir iepazīstināt interesentus ar jaunām e-pakalpojumu iespējām uzņēmējiem, kas ļauj ietaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu, kā arī sniegt priekšstatu par jaunajām eParaksta iespējām biznesam.

Semināra laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar UR e-pakalpojumiem, kuri ir pieejami interneta vietnē www.latvija.lv. UR speciālisti izklāstīs kā soli pa solim sagatavot un iesniegt elektronisko pieteikumu jauna uzņēmuma reģistrācijai, kā elektroniski iesniegt pieprasījumu un saņemt UR sagatavotu izziņu, kā arī atklās priekšrocības un būtiskākās nianses e-pakalpojumu izmantošanā.

Otrajā daļā LVRTC iepazīstinās semināra dalībniekus ar eParaksta jaunajām iespējām – 2013.gada marts iezīmējas ar jaunu pavērsienu eParaksta attīstībā, jo balstoties uz uzņēmēju vēlmēm ir izstrādāts jauns virtuālā eParaksta risinājums uzņēmējiem – eParaksts biznesam. Virtuālais eParaksts biznesam palīdzēs uzņēmumiem ietaupīt naudu, bet uzņēmuma darbiniekiem – laiku. Iegādāties saviem darbiniekiem virtuālo eParakstu ir ērti un ātri – pieteikties tam būs iespējams jau uz vietas seminārā. Lai to izdarītu, nepieciešama vien pase un internetbankas autorizēšanās kodi.

Seminārā piedalīsies UR Funkciju vadības nodaļas vadītājas vietniece Antra Skuja, UR Funkciju vadības nodaļas referents Edgars Spruksts un LVRTC Komercdepartamenta direktors Mihails Galuška.

Seminārs notiks Valmieras biznesa un inovāciju inkubatorā (Purva ielā 12A, Valmiera), no plkst. 11.00 līdz 14.00, reģistrācija no plkst.10.30.

Lūdzam semināram reģistrēties līdz 2013.gada 18.martam, nosūtot apstiprinājumu uz e-pastu: seminars@ur.gov.lv. Apstiprinājumā lūdzam norādīt personu kontaktinformāciju, kuras piedalīsies seminārā.

Dalība seminārā ikvienam interesentam ir bezmaksas!

77524673
kopš 16.05.2002.

17.09.2014.
vārda dienas svin:
Vaira, Vera, Vairis

Izstrādājis, informāciju atjauno un publicē
Lursoft, Matīsa iela 8, Rīga
info@lursoft.lv

© Uzņēmumu reģistrs

SAŅEMT IZZIŅU NO UR?

Dodam iespēju iepazīties ar reģistrācijas dokumentiem uz vietas. Sniedzam izziņas par uzņēmumu maksātnespējas procesiem un to stadijām.

Sīkāk par UR piedāvāto izziņu iespējām

JAUTĀJIET MUMS

Jums ir iespēja uzdot savu jautājumu, kā arī nosūtīt iesniegumu Uzņēmumu reģistram.

! Skatīt jau atbildētus jautājumus

NACE klasifikators

NACE klasifikators ir paredzēts uzņēmuma darbības veidu precīzai noteikšanai.

NACE klasifikators