meklēt

Dokumentu paraugi - jauns noformējums iesniedzamajiem dokumentiem!

Attīstot un uzlabojot Uzņēmumu reģistra pakalpojumus, esam izstrādājuši tehnisko risinājumu dokumentu digitalizācijai, kas ir būtisks nosacījums tam, lai nākotnē būtu iespējams atteikties no novadu piekritības reģionālajām nodaļām, kas atvieglos klientiem dokumentu iesniegšanas procesu. Lai klientu iesniegtos dokumentus sistēma varētu atpazīt un šķirot automātiski, tām ir piešķirtas identificējošas pazīmes - svītru kodi. Līdz ar to turpmāk klientiem tiek piedāvāts izmantot veidlapām pievienojamos dokumentus, kuru saturs ir identisks iepriekšējām, tikai to vizuālais noformējums nedaudz atšķiras - tām attiecīgajās joslās ir pievienoti svītru kodi. 

Kā aizpildīt iesniedzamos dokumentus?

Atverot nepieciešamo dokumentu, klikšķinot iekrāsotajā sadaļā  ir nodrošināta iespēja brīvai rekvizītu un teksta ievadei, tostarp lietojot ierastos teksta formatēšanas rīkus (teksta izlīdzināšanu, izcelšanu, slīprakstu, punktu numurēšanu utt.). Lūgums dokumenta datumu norādīt tam speciāli paredzētajos lauciņos. Dokumentu iespējams aizpildīt arī rokrakstā. Šādā gadījumā vispirms jānodzēš iekrāsotā sadaļa, izdrukājiet veidlapu un rakstiet tekstu uz tās rokrakstā.

Svarīgi: Neatkarīgi no tā, kādā veidā izvēlēsieties sagatavot dokumentus – elektroniski vai papīra formātā, būtiskākais ir pirmās lapas lietojums, uz kuras ir izvietoti svītru kodi!

 

Paraugi biežāk lietotajiem iesniedzamajiem dokumentiem

Jūsu ērtībai Uzņēmumu reģistrs ir sagatavojis visbiežāk lietoto dokumentu paraugus un aizpildītus paraugus, kurus, veicot nelielus labojumus, iespējams pielāgot konkrētiem gadījumiem. Attiecīgo dokumentu paraugus lūdzu skatīt zemāk redzamajās apakšsadaļās. 

Ievērībai: Tehnisku iemeslu dēļ PDF failus nav iespējams atvērt ar Google Chrome pārlūkprogrammu. Lūgums PDF failu atvēršanai izmantot citu pārlūkprogrammu (Mozilla Firefox, Internet Explorer u.c.). Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!  

+ Biedrības un nodibinājumi

+ Akciju sabiedrība

+ Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

+ Juridiskās adreses reģistrēšana

+ Uzņēmumi

+ Informācija par maksājumiem UR

  Iesniedzamo dokumentu formas

Zemāk Jūs variet alfabēta kārtībā atrast visu Uzņēmumu reģistram iesniedzamo dokumentu formas, kurās klikšķinot iekrāsotajā sadaļā "Klikšķiniet, lai ievadītu tekstu" ir nodrošināta iespēja brīvai rekvizītu un teksta ievadei, tostarp lietojot ierastos teksta formatēšanas rīkus (teksta izlīdzināšanu, izcelšanu, slīprakstu, punktu numurēšanu utt.). Lūgums dokumenta datumu norādīt tam speciāli paredzētajos lauciņos.

+ Visi Uzņēmumu reģistram iesniedzamie dokumenti

Pateicamies visiem par izpratni un līdzdalību, lai tuvākajā nākotnē padarītu Uzņēmumu reģistru jums visiem daudz pieejamāku!

Dokumentu digitalizācija norit Uzņēmumu reģistra Eiropas Reģionālās attīstības projekta „Uzņēmumu reģistra informācijas sistēmas izveide”, Nr.3DP/3.2.2.1.1/10/IPIA/CFLA/002 ietvaros.

! Uzņēmumu reģistrs neuzņemas nekādu atbildību par sekām, ko var izraisīt šo dokumentu paraugu izmantošana tajā vai citā praktiskā situācijā.

77753159
kopš 16.05.2002.

21.09.2014.
vārda dienas svin:
Mariss, Matīss, Modris

Izstrādājis, informāciju atjauno un publicē
Lursoft, Matīsa iela 8, Rīga
info@lursoft.lv

© Uzņēmumu reģistrs

SAŅEMT IZZIŅU NO UR?

Dodam iespēju iepazīties ar reģistrācijas dokumentiem uz vietas. Sniedzam izziņas par uzņēmumu maksātnespējas procesiem un to stadijām.

Sīkāk par UR piedāvāto izziņu iespējām

JAUTĀJIET MUMS

Jums ir iespēja uzdot savu jautājumu, kā arī nosūtīt iesniegumu Uzņēmumu reģistram.

! Skatīt jau atbildētus jautājumus

NACE klasifikators

NACE klasifikators ir paredzēts uzņēmuma darbības veidu precīzai noteikšanai.

NACE klasifikators