• lv
  • en

Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistrs

Izmaiņas Uzņēmumu reģistra informācijas izziņu pakalpojumu saņemšanas kārtībā

2018.gada 1.aprīlī spēkā stājās jauni noteikumi “Noteikumi par Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra informācijas izsniegšanas un citiem maksas pakalpojumiem” (turpmāk – Noteikumi). Noteikumi paredz izmaiņas Uzņēmumu reģistra informācijas saņemšanas pakalpojumu kārtībā privātpersonām, tai skaitā informācijas atkalizmantotājiem, kā arī valsts un pašvaldības iestādēm. Vienlaikus kā jauns informācijas saņemšanas avots tiek noteikts Uzņēmumu reģistra informācijas tīmekļvietne www.info.ur.gov.lv.

Informējam, ka šobrīd tehnisku iemeslu dēļ Uzņēmumu reģistra informācijas tīmekļvietnē klientiem nav pieejams izziņu par vienu tiesību subjektu vai personu saņemšanas pakalpojums, tiek strādāts pie tehnisko problēmu novēršanas, tāpēc aicinām izziņas pakalpojumu saņemšanai izmantot citus informācijas saņemšanas avotus – klātienē vai pa pastu, vai portālā www.latvija.lv (portālā nav pieejama informācija par patiesajiem labuma guvējiem).

Noteikumos noteiktā prasība saņemt pakalpojumu tīmekļvietnē līdz tehnisko problēmu novēršanas brīdim tiek nodrošināta ar iespēju saņemt pakalpojumu elektroniski, sūtot pieprasījumu uz e-pastu info@ur.gov.lv, iepriekš veicot maksu par pakalpojumu 5 euro apmērā (rekvizīti pieejami šeit).  

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, sekojiet Uzņēmumu reģistra aktuālajai informācijai, tiklīdz tehniskās problēmas tiks novērstas – informācija tiks publicēta sadaļā Jaunumi.