• lv
  • en

Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistrs

No 1. augusta izmaiņas regulējumā par komersantu juridisko adrešu reģistrāciju un komercreģistra ierakstu izsludināšanu

No 2021. gada 1. augusta stājas spēkā jauns regulējums divās jomās – turpmāk nekustamā īpašuma īpašnieka piekrišana juridiskās adreses reģistrācijai tiek aizstāta ar komersanta apliecinājumu un turpmāk komercreģistra ieraksti tiks izsludināti Uzņēmumu reģistra tīmekļvietnē https://info.ur.gov.lv

No 2021. gada 1. augusta stājas spēkā jauns regulējums attiecībā uz komercreģistra ierakstu izsludināšanu. Izsludināšana ir juridisks termins, kas nozīmē komercreģistrā (vai citā reģistrā) reģistrētās informācijas publiskošanu.

Plašāk par to lasiet skaidrojumā Komercreģistra ierakstu izsludināšana – no 1. augusta https://info.ur.gov.lv

No 2021. gada 1. augusta arī izmaiņas komersantu juridisko adrešu reģistrācijas noteikumos - tiek aizstāta nekustamā īpašuma īpašnieka piekrišana juridiskās adreses reģistrācijai ar pieteikuma iesniedzēja sniegtu apliecinājumu par to, ka komersantam ir tiesības reģistrēt juridisko adresi konkrētajā adresē un ka komersants attiecīgajā adresē ir arī sasniedzams.

Plašāk par to lasiet skaidrojumā Izmaiņas komersantu juridisko adrešu reģistrācijas noteikumos.

Ja ziņu lasāt e-pastā, saites varat atvērt, apmeklējot Uzņēmuma reģistra tīmekļvietni (uzklikšķinot uz jaunuma nosaukuma).