• lv
  • en

Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistrs

Noslēdzam pāreju no latvija.gov.lv uz Uzņēmumu reģistra pakalpojumu portālu

Uzņēmumu reģistrs noslēdz pāreju no valsts pārvaldes pakalpojumu portāla latvija.gov.lv uz Uzņēmumu reģistra pakalpojumu portālu registrs.ur.gov.lv. Tādējādi no šī gada 30. jūnija e-pakalpojums vietnē latvija.gov.lv vairs nebūs pieejams.

Tas nozīmē, ka klienti, kuri līdz šim reģistrācijas pakalpojumus – piemēram, reģistrēt SIA vai biedrības dibināšanu, valdes maiņu, juridiskās adreses maiņu utt. – izmantoja vietnē latvija.gov.lv kā e-pakalpojumu  EP119 “Reģistrācija Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros”, turpmāk reģistrācijas pieteikumus un dokumentus varēs iesniegt tikai reģistrācijas pakalpojumu portālā registrs.ur.gov.lv

Vēršam uzmanību, ka līdz ar e-pakalpojuma EP119 slēgšanu vietnē latvija.gov.lv, tajā turpmāk vairs nebūs pieejami klientu uzsāktie pakalpojumi. Tāpēc aicinām klientus vietnē latvija.gov.lv uzsāktos pakalpojumus pabeigt līdz 30.jūnijam.

Informējam, ka valsts notāra lēmums, kas iepriekš bija pieejams vietnē latvija.gov.lv, klientam tiks nosūtīts uz klienta norādīto e-adresi vai e-pastu.

Tie reģistrācijas pakalpojumu pieteikumi, kas līdz šim bija jāiesniedz e-pastā pasts@ur.gov.lv (piemēram, par reorganizāciju), arī turpmāk nemainīgi jāiesniedz, sūtot pieteikumu e-pastā. Reģistrācijas pieteikuma un dokumentu iesniegšanas kanālu (e-pakalpojums vai e-pasts) iespējams noskaidrot Uzņēmumu reģistra tīmekļvietnē - pakalpojumu detalizētajā sarakstā ur.gov.lv/lv/kontakti/ka-iesniegt-dokumentus-elektroniski/, kā arī paralēli tiks aktualizēta informācija pie katra reģistrācijas pakalpojuma apraksta ur.gov.lv > Reģistrē > Uzņēmumu vai komersantu/Organizāciju > SIA/biedrība u.c. > solis “Iesniedz dokumentus”.

Plašāk par Uzņēmumu reģistra pakalpojumu portālu un tā funkcionalitāšu jeb iespēju attīstību var lasīt šeit

Citi Uzņēmumu reģistra e-pakalpojumi joprojām pieejami līdzšinējos kanālos - informāciju joprojām var saņemt informācijas tīmekļvietnē info.ur.gov.lv, Latvijas Atvērto datu portālā, Eiropas tiesiskuma portālā un pakalpojumā “sistēma sistēmā” valsts informācijas sistēmu savietotājā (API), iesniegt pieteikumu komercķīlas reģistrēšanai komercķīlu reģistrā joprojām var vietnē komerckila.ur.gov.lv, maksātnespējas reģistrs joprojām pieejams vietnē maksatnespeja.ur.gov.lv. Nākotnē plānots visus tematiski atšķirīgos Uzņēmumu reģistra Latvijas e-pakalpojumus apvienot vienā vietnē. Pakalpojumu apraksti un cita būtiska informācija ir pieejama tīmekļvietnē ur.gov.lv 

Ja ziņu lasāt e-pastā, attēlu varat redzēt, apmeklējot Uzņēmuma reģistra tīmekļvietni (uzklikšķinot uz jaunuma nosaukuma).