• lv
  • en

Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistrs

Tiesu administrācijas aptauja uzņēmējiem par strīdu risināšanu tiešsaistē

Uzņēmēji, paužot viedokli aptaujā, jums ir iespēja iesaistīties efektīvas tiešsaistes strīdu izšķiršanas koncepcijas izstrādē Latvijā!

Uzņēmumu reģistra kolēģi tieslietu resorā - Tiesu administrācija - īsteno Eiropas Komisijas un Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizāciju atbalstītu projektu “Efektīvas strīdu izšķiršanas tiešsaistes koncepcijas izstrāde Latvijā".

Projekts atbalsta vienu no Tieslietu ministrijas galvenajiem mērķiem – stiprināt tiesu pieejamību sabiedrībai. Cita starpā tas palīdzēs īstenot ES digitālās prioritātes, iekļaujot digitālo rīku izmantošanu strīdu izšķiršanai tiešsaistē.

Ar mērķi izpētīt uzņēmēju pieredzi ar strīdu risināšanas mehānismiem valstī un identificēt iespējamās projekta īstenošanas fokusa jomas, svarīgi noskaidrot Latvijā strādājošo komersantu viedokli, tādēļ lūdzam aizpildīt aptaujas anketu, kas pieejama šeit https://bit.ly/3sRnSu2

Aptauja ir pieejama angļu un latviešu valodā, tās aizpildīšana aizņem aptuveni 6 minūtes. Aptauja būs pieejama līdz šī gada 31.maijam.

Informāciju sagatavoja Tiesu administrācija