• lv
  • en
  • UR

Uzņēmumu reģistram no 1.februāra jauna tīmekļa vietne

Šī gada 1.februārī līdzšinējo Uzņēmumu reģistra mājas lapu nomainīs jauna dizaina un uzlabota satura mājas lapa. Jaunā mājas lapa ir veidota, ņemot vērā mūsdienu tendences tīmekļu vietņu izstrādē. Turklāt mājas lapa būs arī ērti lietojama no viedierīcēm, mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem, kā arī pieejama svešvalodās un pieejama personām ar redzes traucējumiem. Papildus klienti mājas lapā varēs izmantot plaša spektra meklētāju un statistiku savām vajadzībām.

Kā norāda Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre Guna Paidere: “Līdzšinējā iestādes mājas lapas versija tika izstrādāta 2002.gadā, pašsaprotami, ka attīstoties tehnoloģijām un mainoties iedzīvotāju informācijas lietošanas paradumiem un pieprasījumam, līdzšinējā mājaslapa nebija klientiem ērta un viegli uztverama, rūpējoties par Uzņēmumu reģistra klientu ērtību tika izstrādāta jauna tīmekļa vietne. Jāpiebilst, ka mājaslapa veidota, balstoties uz klientu biznesa vajadzībām, ir ērta, vienkārša savā dizainā, sasaistīta ar sociālajām paltformām.”

Jauno Uzņēmumu reģistra mājaslapas dizainu atklātā konkursā izstrādāja Sabiedrība ar ierobežotu atbildību CUBE Systems, savukārt programmēšanu un tehnisko uzturēšanu veica SIA „SOAAR”.

Informējam, ka jaunā tīmekļa vietne sākotnēji darbosies testa režīmā, iedzīvotāji ir aicināti izteikt viedokli par jauno mājaslapu, kā arī iesūtīt priekšlikumus tās uzlabošanai, sūtot ziņu uz e-pastu info@ur.gov.lv.