• lv
  • en

Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistrs

  • UR

Uzņēmumu reģistram pasniegta balva “Jaunrade tiesiskai Latvijai”

Vakar, valsts svētku un Tieslietu ministrijas 104. gadadienas priekšvakarā, tieslietu nozares darbiniekiem pasniedza Tieslietu ministrijas apbalvojumus.

Svinīgās ceremonijas laikā Jānis Bordāns pasniedza arī tieslietu ministra balvu “Jaunrade tiesiskai Latvijai”, kas dibināta 2013.gadā, un tā tiek pasniegta reizi gadā kā atzinība kādam tieslietu sistēmas darbiniekam par radošu ieguldījumu tieslietu sistēmas efektivizēšanā. Šogad balvu “Jaunrade tiesiskai Latvijai” pasniedza jau desmito reizi, un to saņēma Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre Guna Paidere par viņas vadītā darba kolektīva neatsveramu ieguldījumu sankciju piemērošanas jautājumu risināšanā.

Raksturojot Jaunrades balvas saņēmēju un tā veikto radošo ieguldījumu, Jānis Bordāns norāda, ka ar izaicinājumiem savā darbā Uzņēmumu reģistrs saskārās jau iepriekšējos gados, kad bija nepieciešams nodrošināt pareizas un aktuālas informācijas pieejamību par uzņēmumu patiesajiem labuma guvējiem, lai ierobežotu naudas atmazgāšanu. “Šogad Uzņēmumu reģistra izaicinājums bija karš, kuru neviens negaidīja. Varbūt neviens neaizdomājās, ka tajā mums būs jāpiedalās. Bet mēs tajā piedalāmies ar atbalstu Ukrainai un visām pasaules valstīm cīņā pret karu, kā arī ieviešot sankcijas pret tiem, kas radījuši un veicinājuši kara noziegumus, slepkavības un spīdzināšanas. Uzņēmumu reģistra kolektīvs Gunas Paideres vadībā ļoti operatīvi iesāka un paveica darbu ar noteikto sankciju praktisko ieviešanu," uzsver tieslietu ministrs.

Vairāk Tieslietu ministrijas tīmekļvietnē: https://www.tm.gov.lv/lv/jaunums/pasniegti-tieslietu-ministrijas-apbalvojumi