• lv
  • en

Uzņēmumu reģistrs līdz turpmākam paziņojumam pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 slimības dēļ, Uzņēmumu reģistrs līdz turpmākam paziņojumam visā Latvijā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē.

Tas nozīmē, ka līdz turpmākam paziņojumam Uzņēmumu reģistrs nesniegs klātienes pakalpojumus reģionālajās nodaļās Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Bauskā, Valmierā, Jēkabpilī, Rēzeknē, Daugavpilī.

Iedzīvotāji visus Uzņēmumu reģistra pakalpojumus var saņemt attālināti, vai elektroniski – par iespējām plašāk pakalpojumu aprakstu sadaļās Reģistrē (kā dibināt, iesniegt izmaiņas u.tml.), Saņem informāciju (kā saņemt informāciju) un Kā iesniegt dokumentus elektroniski, vai izmantojot pasta pakalpojumus. Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu info@ur.gov.lv vai prasīt virtuālajam asistentam UNA, vai zvanīt pa informatīvo tālruni 67 031 703.

NB! Atgādinām. Parakstam ir nozīme! Paraksts tekstam vai fotogrāfijai piešķir juridisku spēku. Tāpēc viss, ko iesniedz reģistrēšanai Uzņēmumu reģistrā, ir jāparaksta: vai pašrocīgi (dokumenti papīra formātā; iesniedz pa pastu) vai ar drošu elektronisko parakstu (dokumentus iesniedz elektroniski;  e-parakstu var prasīt satiksmes resora kolēģiem www.eparaksts.lv).

NB! Informējam, ka gan komersanti dalībnieku sapulces, gan biedrības un kooperatīvās sabiedrības biedru sapulces var organizēt attālināti.

NB! Lēmumus, kuri pieprasīti saņemšanai klātienē, Uzņēmumu reģistrs jums nosūtīs pa pastu papīra formātā.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem. Visas aktualitātes par Covid-19 vienuviet pieejamas tīmekļvietnē https://covid19.gov.lv .

Ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju saistīti tiesību akti pieejami vietnes www.likumi.lv tematiskajā atvērumā "Covid-19". Skaidrojumi par ārkārtējo situāciju pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Par aktuālo informāciju par Uzņēmumu reģistra pakalpojumu pieejamību informēsim Uzņēmumu reģistra tīmekļvietnē www.ur.gov.lv un sociālajos tīklos Facebook https://www.facebook.com/uznemumureg/ un Twitter https://twitter.com/uznemumureg  

Jau iepriekš pateicamies par izpratni! Sargā sevi!