• lv
  • en

Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistrs

Uzņēmumu reģistrs turpina klientus apkalpot attālināti

Iedzīvotāji visus Uzņēmumu reģistra pakalpojumus var saņemt attālināti, vai elektroniski – par iespējām plašāk pakalpojumu aprakstu sadaļās Reģistrē (kā dibināt, iesniegt izmaiņas u.tml.), Saņem informāciju (kā saņemt informāciju) un Kā iesniegt dokumentus elektroniski, vai izmantojot pasta pakalpojumus. Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu pasts@ur.gov.lv vai prasīt virtuālajam asistentam UNA, vai zvanīt pa informatīvo tālruni 67 031 703.

NB! Atgādinām. Parakstam ir nozīme! Paraksts tekstam vai fotogrāfijai piešķir juridisku spēku. Tāpēc viss, ko iesniedz reģistrēšanai Uzņēmumu reģistrā, ir jāparaksta: vai pašrocīgi (dokumenti papīra formātā; iesniedz pa pastu) vai ar drošu elektronisko parakstu (dokumentus iesniedz elektroniski;  e-parakstu var prasīt satiksmes resora kolēģiem www.eparaksts.lv).

NB! Informējam, ka gan komersanti dalībnieku sapulces, gan biedrības, kooperatīvās sabiedrības, arodbiedrības un politiskās partijas biedru sapulces var organizēt attālināti.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī noteiktajiem piesardzības pasākumiem Covid-19 slimības dēļ. Lūdzam arī zemāk iepazīties ar video par pareizu sejas maskas lietošanu.

Visas aktualitātes par Covid-19 vienuviet pieejamas tīmekļvietnē https://covid19.gov.lv . Plašāka informācija par bezmaksas lietotni "Apturi Covid" - drošu bezmaksas veidu kā ikviens no mums un visi iedzīvotāji var palīdzēt apturēt vīrusa izplatīšanās gaitu - vietnē https://apturicovid.lv/

Par aktuālo informāciju par Uzņēmumu reģistra pakalpojumu pieejamību informēsim Uzņēmumu reģistra tīmekļvietnē www.ur.gov.lv un sociālajos tīklos Facebook https://www.facebook.com/uznemumureg/ un Twitter https://twitter.com/uznemumureg  

Turieties pie labas veselības!

Un darām elektroniski!

Zemāk video no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas 22.10.2020. rīkotā vebināra "“Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!” ceturtā diena – uzņēmējdarbība", kurā Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre Guna Paidere stāsta par jauno dzīvesveidu Reģistrā - uzņēmuma reģistrēšana, informācijas iegūšana, tendences.