• lv
  • en

Fizisko personu datu apstrāde

3. Tīmekļvietnē www.info.ur.gov.lv izmantotās sīkdatnes

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tās vietnei palīdz fiksēt informāciju par to, kā un cik reizes esat izmantojis mūsu mājas lapu. Tas mums palīdz jums sniegt labu pieredzi vietnes pārlūkošanā, kā arī uzlabot vietni. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas?

  1. Sīkdatne par sīkdatņu paziņojuma parādīšanu.
  2. JSESSIONID - tiek izmantots, lai saglabātu sesijas identifikatoru ar mērķi uzraudzīt sesiju skaitu. Tiek dzēsts, aizverot internetpārlūkprogrammu.

Kā var kontrolēt un izdzēst sīkdatnes

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: www.aboutcookies.org. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.

Informācija par datu apstrādi

Pārzinis: Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs (Pērses iela 2, Rīga, LV – 1011, e-pasts: info@ur.gov.lv).

Personu datu aizsardzības speciālisti:

Jūlija Alekseruna, tālr. 67031721, e-pasts: Julija.Alekseruna@ur.gov.lv;

Silga Celma, tālr. 67031792, e-pasts: Silga.Celma@ur.gov.lv.

Apstrādes juridiskais pamats: Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2002/58/EK (2002. gada 12. jūlijs) par personas datu apstrādi un privātās dzīves aizsardzību elektronisko komunikāciju nozarē 5.panta 3.punkts un Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma 7.1 panta otrā daļa. Sīkdatnes, tiek izmantotas ar mērķi sniegt lietotāja pieprasīto pakalpojumu, kā arī uzlabot pakalpojumu kvalitāti un pielāgot vietni lietotāju vajadzībām, pildot Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10. pantā nostiprinātos valsts pārvaldes principus.

Sīkdatņu glabāšanas laika posms ir viens gads.