• lv
  • en

Reģistrēto un pieteikto izmaiņu ziņotājs

4. Piesakies pakalpojumam

  1. Mājaslapas meklētājā ieraksta tā subjekta reģistrācijas numuru vai nosaukumu, par kuru vēlaties saņemt informāciju
  2. Izvēlās meklēto subjektu un subjekta kartiņā nospiež “Saņem paziņojumu par reģistrētām un pieteiktām izmaiņām”
  3. E-pakalpojuma formā ievada e-pasta adresi (automātisku paziņojumu nosūtīšanai) un pārbaudes jautājuma (CAPTCHA) atbildi
  4. Uz norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts automātisks paziņojums, kurā tiek norādīta saite pakalpojuma apmaksai. Lai apmaksātu un aktivizētu pakalpojumu, jāapmeklē saitē norādītā vietne (turpmāk – Vietne). Ja paziņojums par pakalpojuma apstiprināšanu netiek saņemts tuvāko minūšu laikā, iesakām pārbaudīt e-pasta mēstuļu (spam) mapi vai sazināties ar e-pasta servera administratoru. 
  5. Vietnē, uzklikšķinot uz spiedpogas „Maksāt”, tiek atvērta e-pakalpojuma apmaksas forma, kurā tiek piedāvāta iespēja izvēlēties maksāšanas veidu. Lai turpinātu e-pakalpojuma apmaksu, jāuzklikšķina uz spiedpogas „Maksāt”. Pēc pakalpojuma apmaksas, lai atgrieztos pie e-pakalpojuma sniedzēja, jāklikšķina uz spiedpogas „Atgriezties pie pakalpojuma sniedzēja”.
  6. Pēc maksājuma veikšanas e-pakalpojums par konkrēto subjektu tiek aktivizēts, un uz lietotāja norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts automātisks paziņojums par maksājuma saņemšanu, norādot arī informāciju par pakalpojuma darbības periodu.